Ege Hasret Gazetesi

ANITTEPE TOKİ İÇİN KURALAR ÇEKİLDİ 729 KONUT BUGÜN SAHİBİNİ BULDU

ANITTEPE TOKİ İÇİN KURALAR ÇEKİLDİ 729 KONUT BUGÜN SAHİBİNİ BULDU
24 Aralık 2021 - 20:25

Karaağaç Mahallesinde Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Tarafından Yapımına Başlanan 729 Konut İçin Bugün Kura Çekimi Yapıldı.

Törende Konuşan Başkan Çakın, Bölgenin Yeni Bir Cazibe Merkezi Haline Geleceğini Söyledi. Kura çekimine TOKİ Başk

anı Ömer Bulut, AKParti Uşak Milletvekilleri;TBMM İstihbarat ve Güvenlik Komisyonu Başkanı Mehmet Altay ile İsmail Güneş, Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, Uşak Vali Yardımcısı Muammer Balcıve Ak Parti Uşak İl Başkanı Fahrettin Tuğrul katıldı.

Kura Sonucunda 729 Kişi Yeni Evine Kavuştu Toplu Konut İdaresi Başkanı Ömer Bulut kura töreninde yaptığı konuşmada, projenin 2022 sonunda tamamlanarak evlerin hak sahiplerine teslim edilmesinin hedeflendiğini söyledi.

Uşak için toplam 2 buçuk milyar liralık yatırım yapıldığını dile getiren Bulut; kent merkezinde yapılacak Millet Bahçesi için de ihalenin tamamlandığını, proje alanı içindeki okul binalarını restore ettiklerini ifade etti. Başkan Çakın’dan Emeği Geçen Herkese Teşekkür Bugün Uşak için çok mutlu bir gün olduğunu vurgulayan Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın; “Hem çocuklar hem yetişkinler için sosyal donatılara, yeşil alanları ile sağlıklı bir çevre düzenlemesine sahip nitelikli konutların tamamlanmasıyla, inşallah vatandaşlarımız daha refah içerisinde bir yaşama kavuşmuş olacak. Ben bu imkanı hemşehrilerimize sağlayan başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a ve TOKİ Başkanımız Sayın Ömer Bulut’a ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Uşak Belediyesi olarak şehrin kalkınması için birçok projeyi hayata geçirdiklerini söyleyen Çakın; Anıttepe TOKİ evlerinin en kısa zamanda bir cazibe merkezi haline geleceğini düşündüklerini kaydetti.

Burası reklam alanı
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

çizgi film izlefb tv izlegs tv izleyoutube video indirwarez forumbjk tv izle