Ege Hasret Gazetesi

Astrologlara göre gelecek …..

Astrologlara göre gelecek …..
24 Eylül 2020 - 12:55

Merhaba sevgili okurlarım;
Ülkemizin günde mi oldukça hareketli !!!
Covid-19 , ekonomi, siyaset ….
Bu yazımda sizlere yapmış olduğum birkaç küçük araştırmalardan bahsedeceğim.Sizi bilmem ama ben biraz astrologlara ve spriltüel danışmanların görüşlerine inanıyorum ve özellikle takip ettiğim iki kişi var bu anlamda. Aslına baktığımızda astrolojide gökyüzünün haritası ve doğru yorumlandığında bize bir çok şeyin haberini veriyor.Bu anlamda takip ettiğim uzmanlar şu ana kadar olan her şey hakkında önceden bizleri uyarmıştı ve uyarmaya da devam ediyor.
2020 yılı tam bir kabus her anlamda Covid-19’un ekim kasım ayında daha da artacağını Mayıs ayında biraz daha durulacağını fakat 2023 mayıstan sonra tam anlamıyla biteceğini söylüyor ünlü uzmanlar.Altın ve toprak(arsa vb.)yatırımları en iyisi diyorlar ? 2021 yılında ciddi bir ekonomik kriz olacağına işaret ediyorlar.2023 yılında Türkiye’nin inanılmaz yükselişe geçeceğini ve zengin bir ülke olma yoluna gireceği söyleniyor.Beni Can Aydoğmuş inanılmaz etkiledi ve bugüne kadar söylediği yazdığı herşey çıktı..
Kendisi bir köşe yazısında diyor ki Atatürk ün doğum haritasına baktım acaba aynı haritaya sahip bir kişi daha var mı diye ve evet aynı özelliklere sahip bir kişi varmış(tabi ismini kim olduğunu bilmiyoruz) kendisinin şuan yurtdışında eğitim aldığını ve bir zaman sonra gelip siyasete gireceğini söylüyor. Ve bu yıldan itibaren Atatürkçülüğün Kemalizmin ilmek ilmek çoğalacağını artacağını söylüyor.Ağzından bal damlıyor Sevgili Can Atatürk düşmanları yok olsun…Bu ülke Atamızın bize armağanı. Atamızı kötüleyenler düşmanlık edenler Atatürk adını ağzına alamayanlar bizden değildir.

Hepinizi güzel yüreğinizden öperim ?

Burası reklam alanı
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

çizgi film izlefb tv izlegs tv izleyoutube video indirwarez forumbjk tv izle