Ege Hasret Gazetesi

Balkan Göçmenleri Zekeriya Mutlu’yu ziyaret etti

Balkan Göçmenleri Zekeriya Mutlu’yu ziyaret etti
12 Mart 2022 - 19:53
İzmir Gültepe Makedonya Göçmenleri Derneği yönetimi İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu’yu ziyaret etti.
Ziyaret esnasında konuşan İzmir Gültepe Makedonya Göçmenleri Derneği Başkanı Birol Özkardeşler “İzmirimizin duayen ismi ,esnaf teşkilatının herşeyi Zekeriya Mutlu Başkanımızı ziyaret etmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Pandemi nedeniyle esnafımız çok zor günler geçirdi.Bu dönemde esnafımızın hep yanında olan ve dertlerine derman olmak için esnafın sesini gerek yerel yönetimlere gerekse Ankara’ya duyurmaya çabalayan başkanımızın uğraşları takdire şayandır.Kendisini kutluyor,çalışmalarında başarılar diliyoruz”dedi.
İzmir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Zekeriya Mutlu’da “Öncelikle İzmir Gültepe Makedonya Göçmenleri Derneği Başkanı Birol Özkardeşler ve yönetimine ziyaretleri nedeniyle teşekkür ederim.Çalışmalarımızla ilgili güzel duygu ve düşünceleriniz bizi ayrıca çok mutlu etti.Çalışmalarımızı arkadaşlarımızla birlikte aralıksız sürdürmeye devam edeceğiz.”dedi.
Burası reklam alanı
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

çizgi film izlefb tv izlegs tv izleyoutube video indirwarez forumbjk tv izle