Ege Hasret Gazetesi

BANAZ ESNAF ODASINA TEPKİLER ÇIĞ GİBİ

BANAZ ESNAF ODASINA TEPKİLER ÇIĞ GİBİ
30 Ekim 2019 - 8:46

Türkiye Cumhuriyeti’nin Kuruluşunun 96. yılı tüm yurtta ve Türk Cumhuriyetlerin de coşku ile kutlanırken, ve tüm kamu kurum kuruluşları başta olmak üzere tüm dernek ve S.T.K. lar ve her yer şanlı Türk Bayraklarımız ile donatılırken Banaz Esnaf Odası nın oda binasına Bayrak asmaması tepkilere neden oldu.

Banaz Cumhuriyet Mahallesi ilçe Jandarma Karakolu arkası ve Merkez Camii girişinde bulunan binada, Tüm yurtta olduğu gibi , Banaz Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanlığınca ve Banaz Bereket Aşevi Derneği Başkanlığınca Binaları Türk Bayrakları ile süslenirken, Banaz Esnaf Odası Başkanlığı nın tüm ülkede uygulanan protokole uymaması Banazlılar tarafından tepkilere neden oldu.

Banaz Esnaf Odası Başkanlığı nın bu anlaşılamaz tutumu yanısıra, geçtiğimiz aylarda oda görevlisinin 100 e yakın Banaz esnafını mağdur etmesi esnaf ta büyük sıkıntı ve güvensizliklere yol açarken, mağduriyete uğrayan bu esnaflarımızın mahkeme ye başvurmaları, ayrıca il ve ilçe yetkililerince bu konuda bir önlem almamasıi bu konuda duyarsız kalması, oda başkanlığının da bu konuda kamuoyunu aydınlatıcı bir açıklama yapmaması Banazlılarca üzüntü ile karşılandı.

 

Burası reklam alanı
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

çizgi film izlefb tv izlegs tv izleyoutube video indirwarez forumbjk tv izle