Ege Hasret Gazetesi

BANAZ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİNDE KANTAROĞLU DÖNEMİ

BANAZ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİNDE KANTAROĞLU DÖNEMİ
19 Mayıs 2021 - 20:30

Banaz Süt Üreticileri Birliğinde yeni dönem başladı. Banaz Süt üreticileri Birliği yeni Başkanı

Ateş KANTAROĞLU göreve gelir gelmez üreticilere ve Kooperatifine hizmet için kolları sıvadı.

Gazetemize ve Sitemize açıklamalar da bulunan Banaz Süt Üreticileri Başkanı Ateş Kantaroğlu, Kooperatif ve süt üreticileri için yapacağı çalışmalar ve yeni Projeler hakkında bilgiler verdi.

Başkan Kantaroğlu, yasakların sona ermesiyle birlikte çalışmalarına hız vereceklerini, yeni projeleri ile üreticilerine kazandıracaklarını belirterek, çalışmalarının ve yeni projelerinin yakından takip edilmesini ve bu projeleri ile çalışmalarını sık sık sayfalarımız aracılığıyla dile getirip üreticiyi ve Banaz halkını bilgilendireceğini belirtti

Müzisyen olarak hayata atılan ve halen müzisyenliğe de devam eden Başkan Ateş Kantaroğlu, Susuz Köyü Muhtarı olarak başladığı Muhtarlığa, Banaz Muhtarlar Derneği Başkanı olarak devam etti. Tv.de yayınlanan dizilerde de önemli rollerde görev alan Ateş Kantaroğlu, geçtiğimiz günlerde de Banaz Süt Üreticileri Birliği Başkanlığına layık görülerek yeni projelerini uygulamaya geçirmek için kolları sıvadı.

Ege Hasret Gazetesi ve Sitesi olarak Banaz Süt Üreticileri Birliği Başkanı Ateş Kantaroğluna Hayırlı olsun der, Görevinde Başarılar Dileriz.

Burası reklam alanı
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

çizgi film izlefb tv izlegs tv izleyoutube video indirwarez forumbjk tv izle