Ege Hasret Gazetesi

BAŞKAN FİLİZ CERİTOĞLU SENGEL’DEN EFES SELÇUK’A MÜJDE!

BAŞKAN FİLİZ CERİTOĞLU SENGEL’DEN EFES SELÇUK’A MÜJDE!
25 Şubat 2022 - 8:21

BAŞKAN FİLİZ CERİTOĞLU SENGEL’DEN EFES SELÇUK’A GÜZEL HABER

Efes Alt Kapı Otoparkı işletme haklarının Efes Selçuk Belediyesi’nde kalması için Haziran ayından bu yana sürdürülen çalışmalarda, otopark ihalesinin iptaline karar verildi.

Efes Selçuk Belediye meclisinin tüm üyelerinin, kentte faaliyet gösteren tüm sivil toplum kuruluşları ve siyasi partilerin bir arada yer aldığı süreçte son olarak Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, AK Partili Sema Yeşilçimen, Hakan Bayraklı, MHP’li Burhan Öznur ve CHP’li Nuri Caferoğlu ile birlikte Ankara’ya gitmişti.

“HER ŞEY EFES SELÇUK İÇİN”

Ziyaretle ilgili beraberindeki meclis üyeleriyle birlikte yaptığı açıklamada Başkan Ceritoğlu Sengel, “Efes Selçuk size çok güzel haberlerimiz var” diyerek sözlerine başladı. Efes Alt Kapı Otoparkı ihalesinin iptal kararı alındığını belirten Başkan Ceritoğlu Sengel; “Kentimizin ekonomisine için çok önem arz eden Efes Alt Kapı Otoparkına ilişkin meclisimizde grubu olan bütün partilerle birlikte ve Ankara’ya birlikte gittiğimiz meclis üyelerimizle birlikte yapmış olduğumuz itirazlar kabul edilerek ihalenin iptal edilmesi kararı verildi. Sayın Başbakan Binali Yıldırım’a, Kültür ve Turizm Bakanımız Sayın Mehmet Nuri Ersoy’a ve çok kıymetli ekibine, İzmir Milletvekili Atilla Kaya’ya, Hamza Dağ’a ve Efes Selçuk’ta faaliyet gösteren bütün sivil toplum örgütleri ve yöneticilerine, tüm siyasi partiler ve yöneticilerine ama her şeyden önce Efes Selçuk halkına minnetlerimizi ve şükranlarımızı sunuyoruz. Biz bir arada olarak bu işi başardık. Bundan sonra yapacağımız bütün müracaatlarda, Efes Selçuk yararına olabilecek bütün iş ve işlemlerde bu gördüğünüz ekip ile birlikte elimizden geldiğince çaba sarf edeceğiz. Çünkü biliyoruz ki; her şey Efes Selçuk için…” dedi

Burası reklam alanı
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

çizgi film izlefb tv izlegs tv izleyoutube video indirwarez forumbjk tv izle