Ege Hasret Gazetesi

CHP UŞAK İL BAŞKANI ALİ KARAOBA’DAN AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ GÜNEŞ’E YANIT

CHP UŞAK İL BAŞKANI ALİ KARAOBA’DAN AK PARTİ UŞAK MİLLETVEKİLİ GÜNEŞ’E YANIT
23 Şubat 2021 - 23:12

 

CHP Uşak İl Başkanı Dr. Ali Karaoba, kendisi ni Uşaklı olmadığı için eleştiren AK Parti Uşak Milletvekili Meslektaşı Dr. İsmail Güneş’i başta kendi il başkanları olmak üzere kente hizmet edenlerden özür dilemeye davet etti.

CHP Uşak İl Başkanı Dr. Ali Karaoba yaptığı açıklamada; AKP Uşak Milletvekili Sayın İsmail Güneş, Uşak da doğmayan ama Uşak’ta yaşayan, bu kentte üreten ve hizmet edenlerden özür dilemelidir.

Çünkü, bir insanı Uşaklı olmamakla eleştirmek ve bunu bir kusur gibi göstermek, hem vicdanen, hem de Güneş’in temsil ettiği makam nedeniyle doğru değildir ve kabul edilemez.

İsmail Güneş, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (S.A.V.)’nin “Veda Hutbesi”nde altını çizdiği “Ey insanlar! Biliniz ki rabbiniz birdir, atanız da birdir. Bütün insanlar Âdem’den gelmiş, Âdem de topraktan yaratılmıştır. Arap’ın Arap olmayana, Arap olmayanın Arap’a, beyazın siyaha, siyahın da beyaza hiçbir üstünlüğü yoktur. Allah katında üstünlük ancak takvâ iledir” sözlerini okumadıysa ilk kez, okuduysa bir kez daha okuyarak, idrak etmelidir.

İDRAK YOLU ENFEKSİYONU olmadığı da hepimizin malumudur.

İsmail Güneş, en büyük özrü de; AKP Uşak İl Başkanı Fahrettin Tuğrul ve partisinde Uşaklı olmadığı halde yöneticilik yapanlardan dilemelidir.

Eğer dilemiyorsa, BİZ SAYIN İSMAİL GÜNEŞ ADINA ASLEN AFYONKARAHİSARLI OLDUĞUNU öğrendiğimiz AKP İl Başkanı Fahrettin Tuğrul ve onun gibi bu kentte siyasette, ticarette ve hayatın diğer alanlarında yaşamını idame ettirenlerinde bir çift sözü olmalıdır bu kente gönül verenlerden de ÖZÜR dilemelidir….

Op.Dr.Ali KARAOBA

CHP UŞAK İL BAŞKANI

Burası reklam alanı
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

çizgi film izlefb tv izlegs tv izleyoutube video indirwarez forumbjk tv izle