Ege Hasret Gazetesi

EFES SELÇUK’TA ŞİMDİ HAREKET ZAMANI!

EFES SELÇUK’TA ŞİMDİ HAREKET ZAMANI!
05 Şubat 2022 - 20:09

Efes Selçuk Belediyesi çocuklarda Obeziteyi engellemek ve yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla ön

emli bir sosyal sorumluluk projesine imza atıyor. “Şimdi Hareket Zamanı” adlı proje ile kentte yaşayan çocuklarda Obezite riski ortadan kaldırılarak, sağlıklı yaşam alışkanlıklarının kazandırılması amaçlanıyor. Daha sağlıklı nesiller yetiştirmeyi amaçlayan “Şimdi Hareket Zamanı” Projesi’nden yararlanmak isteyen çocuklar velileri ile birlikte 7- 18 Şubat tarihleri arasında SELBİM üzerinden başvuru yapabilecekler.

Efes Selçuk Belediyesi ile Zuhal Fitness Club’ın ortaklaşa yürüteceği proje kapsamında kentte yaşayan 7- 15 yaş aralığındaki çocukların pandemi sürecinde hareketsiz kalmalarından doğan, aktivitesizliğin yanı sıra sağlıksız beslenme alışk

anlığının da bir araya gelmesi ile alınan kilolarından kurtulmaları amaçlanıyor.

Şimdi Hareket Zamanı Projesi ile çocukların belirlenen periyotta antrenör ve diyetisyen eşliğinde düzenlenen fiziksel aktivite programlarına katılmalarının yanı sıra sürece ailelerinin de dahil edilerek sağlıklı beslenme konusunda bilinçlendirilecek. Proje öncesinde katılımcı çocukların velilerine yönelik bir bilgilendirme toplantısı da düzenlenecek.

Burası reklam alanı
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

çizgi film izlefb tv izlegs tv izleyoutube video indirwarez forumbjk tv izle