Ege Hasret Gazetesi

Efsane geri döndü

Efsane geri döndü
24 Ekim 2021 - 9:32


Ada Maksim Gazinosu kapılarını açıyor
İlk olarak İzmir’de Alsancak’ta açılan ardından İstanbul’da ünlü sanatçıları konuk ederek adını duyurduktan sonra tüm Türkiye’de ünlenen Maksim Gazinoları, Ayhan Balıkçı ve Cemal Beyaztaş işbirliğinde bu kez Kuşadası’nda kapılarını açıyor.
Aydın’ın Kuşadası ilçesi ünlü bir eğlence mekanı daha kazanıyor. Bir zamanlar klasik gazinoculuğunen önemli isimleri Fahrettin Aslan ve Atalay Noyaner’in ortaklığıyla açılan, uzun süre hizmet verdikten sonra kapanan Maksim Gazinoları, Kuşadası’nda ‘Ada Maksim’ adıyla ünlü sanatçıları ağırlamaya hazırlanıyor. İlçenin hemen girişinde Atatürk Bulvarı 112 numarada yer alan 1760 metrekarelik alanda yenilenen binada hizmete girecek Ada Maksim, 27 Ekim’de ilk olarak Bülent Ersoy’u ağırlayacak.

700 misafir ağırlama kapasitesine sahip Ada Maksim, 50 kişiye istihdam sağlayacak. Açılış öncesi basına tanıtım toplantısı düzenleyen Ada Maksim Gazinosu işletmecisi Ayhan Balıkçı ve Maksim Organizasyon sahibi Cemal Beyaztaş, gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Ada Maksim Gazinosu Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Balıkçı, klasik gazino ortamını yeniden yaşatmak için yola çıktıklarını belirterek şunları söyledi:
“Bizim amacımız eğlence sektörüne yeni bir soluk getirmek. Yemekli her tür organizasyona da ev sahipliği yapacak işletmemizde çok özel sanatçıları konuk edeceğiz. Açılışımız Türk Müziği’nin diva

sı Bülent Ersoy ile olacak. Tüm Ege’nin kesişme noktası Kuşadası’nda, yaz-kış ünlü sanatçıları ağırlayacağız.”
Maksim Organizasyon ve Menajerlik sahibi Cemal Beyaztaş ise, “Burada siz basın mensuplarından isteğimiz yeni olan bu işletmemize destek vermeniz.

27 Ekim de Bülent Ersoy ile yapılacak açılışın ardından
29 Ekim Ebru Yaşar,
30 Ekim Selami Şahin,
3 Kasım Rubato,
5 Kasım Merve Özbey,
6 Kasım Muazzez Ersoy ve
13 Kasım’da Zara sahnelerimizde olacak.
Ayrıca alt kadrolarımızda yerel sanatçılarımıza yer vereceğiz” dedi.

Burası reklam alanı
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

çizgi film izlefb tv izlegs tv izleyoutube video indirwarez forumbjk tv izle