Ege Hasret Gazetesi

FERAHLI CAFE VE EFESIUM 29 EKİM’DE HİZMETE GİRİYOR

FERAHLI CAFE VE EFESIUM 29 EKİM’DE HİZMETE GİRİYOR
27 Ekim 2021 - 20:22

Efes Selçuk Belediyesi 29 Ekim’de Ahmet Ferahlı Parkı’nda açılacak Ferahlı Cafe ve Efesium Hediyelik Eşya Dükkânı ile kente önemli bir mekân ve bir işletme kazandıracak.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda düzenlenecek coşkulu kutlamaların yanı sıra Efes Selçuk’ta önemli açılışlar da gerçekleşecek. Daha önce yapılan düzenleme ile kente yeniden kazandırılan Ahmet Ferahlı Parkı’nda Ferahlı Cafe ve Efesium Hediyelik Eşya Dükkânı’nın açılışları 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda 16.00- 18.00 saatleri arasında yapılacak.
Ferahlı Cafe ile kentin sosyal hayatına renk katılırken, Efesium ile kadın emeği değerlendirilecek. Efesium Hediyelik Eşya Dükkânı’nda Efes Selçuklu kadınların üretmiş olduğu el emeği eşarp, şal, takı gibi ürünlerin yanı sıra Efes Selçuk’u tanıtan hediyelik eşyalar da satılacak. Kadın emeğinin Efes Selçuk’ta değerlendirilmesi açısından Efes Tarlası Bakkalı’ndan sonra önemli bir nokta olacak Efesium Hediyelik Eşya Dükkânı’na ürün alımları Efes Selçuk Tarımsal Kalkınma Kooperatifi üzerinden yapılacak.

Burası reklam alanı
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

çizgi film izlefb tv izlegs tv izleyoutube video indirwarez forumbjk tv izle