Ege Hasret Gazetesi

FOÇA’NIN ÇOCUK MECLİSİ İLK TOPLANTISINI YAPTI

FOÇA’NIN ÇOCUK MECLİSİ İLK TOPLANTISINI YAPTI
23 Ocak 2020 - 10:43

Foça Belediyesi ve Foça Kent Konseyi tarafından 11 Ocak’taki seçimle belirlenen Çocuk Belediye Başkanı İbrahim Şahbal ve çocuk meclisi üyeleri, ilk toplantısını gerçekleştirdi.
Foça’da yaşayan çocukların kent yönetime ortak olabilmeleri, istek ve önerilerini dile getirebilmeleri için seçilen Çocuk Meclisi, ilk toplantısını Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz’ün makam odasında yaptı.
Toplantıya, Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, Foça Kent Konseyi Özlem Temizel ve Foça Kent Konseyi Genel Sekreteri Göksel Acar’da katıldı.
Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz; ‘‘Bu çok şirin ve sevimli meclis, çocukların isteklerini en dolaysız yoldan öğrenmemize olanak sağlayacak. Zaman içinde çocuklar için yapacağımız çalışmaların bir kısmına, ilk elden rehberlik edecek. Unicef’in Çocuk Dostu Şehirler listesine girebilmek için de Foça Belediyesi olarak girişimde bulunacağız. Foça’mızda yaşayan tüm çocukların mutlu olmalarını sağlamak çabasındayız. Belediyemizin ve gönlümüzün kapıları her zaman tüm çocuklara açık’’dedi.

Burası reklam alanı
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

çizgi film izlefb tv izlegs tv izleyoutube video indirwarez forumbjk tv izle