Ege Hasret Gazetesi

İhtiyaç sahipleri için Uşak bir oldu: Dev kampanya başlatıldı

İhtiyaç sahipleri için Uşak bir oldu: Dev kampanya başlatıldı
03 Nisan 2020 - 20:30

Uşak Belediyesi ve Uşak Sosyal Yardımlaşma Vakfı işbilirliğinde, Sivil Toplum Kuruluşlarının desteğiyle Uşşak Aşevi tarafından yardım kampanyası başlatıldı.

Kentteki yoksul, dar gelirli ve kimsesiz zümrelere destek olmak amacıyla Uşşak Aşevi tarafından yardım kampanyası başlatıldı. Düzenlenen kampanya ise Uşak’taki birçok kurum ve Sivil Toplum Kuruluşu tarafından destek buldu.

“Haydi Uşak, şimdi paylaşma vakti” sloganıyla yola çıkılan projede vatandaşa dayanışma çağrısı yapıldı.

Yardımlar Uşşak Aşevine

Uşşak Aşevi Yardım Kültür ve Hizmet Vakfı’nın banka hesabında toplanacak yardımlar daha sonra gıda paketi, sebze ve meyve ilehijyen malzemesine dönüşecek. Yardım malzemeleri,Vefa Sosyal Destek Grubu ve Uşak Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğüaracılığı ile ihtiyaç sahibi ailelere ve bireylere dağıtılacak.

Kampanya kapsamında yardım bedeliyse200 TL olarak belirlendi. Yardımlar Uşşak Aşevi Yardım Kültür ve Hizmet Vakfı’na ait TR13 0001 2009 7820 0012 0000 04hesabında toplanacak.

Uşşak Aşevi tarafından başlatılan ve şehri kenetleyen kampanyaya, Uşak Belediyesi, Vefa Sosyal Destek Grubu, TÜMSİAD, MÜSİAD, Uşak Deri Karma Organize Sanayi Bölgesi, UTSO, UOSB, Uşak Ticaret Borsası, Uşak Tekstil Organize Sanayi Bölgesi destek veriyor.

Burası reklam alanı
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

çizgi film izlefb tv izlegs tv izleyoutube video indirwarez forumbjk tv izle