Ege Hasret Gazetesi

İzmir Gültepe Makedonya Göçmenleri Derneği Bayram Kutlama mesajı

İzmir Gültepe Makedonya Göçmenleri Derneği Bayram Kutlama mesajı
20 Temmuz 2021 - 14:24

” Bayram Paylaşmaktır”

İzmir Gültepe Makedonya Göçmenleri Derneği Kurban Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Dernek Başkanı Birol Özkardeşler kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi “Yüreklerimizde kurduğumuz gönül köprüleri ile şefkat ve merhamet duygularının yaşandığı bayramlar, kardeşlik duygularımızı en sıcak şekliyle hissettiğimiz yoksulun ve yetimin korunup kollandığı kırgınlıkların yerini sevgi ve hoşgörünün aldığı özel günlerdir.

Bayramlar umutların tazelenmesi,küslüklere son verilmesi ve unutulan güzel değerlerin tekrar hatırlanması için güzel bir fırsattır.

Pandemi vesilesiyle zor bir dönemden geçerek geldiğimiz bu günlerde maske,mesafe ve hijyen kurallarına uyarak sağlıklı,huzurlu ve mutlu bir bayram idrak etmek en büyük temennimiz olacaktır.

Bugün, Dini Bayramlarımızı özgürce kutlayabiliyorsak bunu Milli Bayram olarak kutladığımız günlere, Milli Bayram olarak kutladığımız günleri de Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e borçluyuz.

Bu vesileyle gerek Anavatan Türkiye’de yaşayan vatandaşlarımızın gerekse Makedonya ve Balkanlarda yaşayan tüm soydaşlarımızın Kurban Bayramı’nı kutlar, sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

 

Birol Özkardeşler

İzmir Gültepe Makedonya Göçmenleri Der Bşk.

Burası reklam alanı
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

çizgi film izlefb tv izlegs tv izleyoutube video indirwarez forumbjk tv izle