Ege Hasret Gazetesi

İZMİR KAHVECİLER ODASI BAŞKAN KIRDI: CUMHURBAŞKANIM, KAHVECİLER YOĞUN BAKIMDA

İZMİR KAHVECİLER ODASI BAŞKAN KIRDI: CUMHURBAŞKANIM, KAHVECİLER YOĞUN BAKIMDA
03 Mayıs 2020 - 21:12

KIRDI: Kahveciler Yoğun Bakıma Girdi

Küçük esnafın ve özellikle başkanı olduğu kahvecilerin yoğun bir sıkıntı içinde olduklarını ifade eden İzmir Kahveciler Odası Başkanı İsmail Hakkı Kırdı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan yardım istedi.

Yayınladığı basın bülteni ile Cumhurbaşkanı Erdoğan’a içinde bulundukları durumu ifade eden Başkan Kırdı,  Cumhurbaşkanı Erdoğan’a şunları yazdı:

“Sayın Cumhurbaşkanım, bizler esnaf olarak günlük kazancımızla geçimini sağlayan yanında işçi çalıştıran ayrıca bütçesine katkı sağlamak için yevmiyeli çalışan insanlar istihdam ettiren, devlete saygısı olan vergisini, sigortasını ödeyen esnaflarız. Hiçbir şey göründüğü gibi değil. Sizlere yerel milletvekillerin herşeyi anlattıklarını zannetmiyorum. Çıkan kanunlar ve tedbirler yeterli olmamakla birlikte kapatılan işyerleri ufak karlarla ayakta durmaktadır. Kira, sigorta, vergi, kredi kartı borçları ötelense de birikmiş borç batağından çıkması çok zor. Bizim gibi küçük esnaflara, bu devlete vergi veren esnaflarımıza kira desteği, asgari ücret tutarı kadar TC numaramıza para desteği esnafımızı bir nebze olsun ayakta tutacaktır. Bu esnaf yapılan hiçbir şeyi unutmaz.” Dedi.

Burası reklam alanı
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

çizgi film izlefb tv izlegs tv izleyoutube video indirwarez forumbjk tv izle