Ege Hasret Gazetesi

Konfor Mobilya İzmir Hastanelerine Yatak Desteğinde Bulundu

Konfor Mobilya İzmir Hastanelerine Yatak Desteğinde Bulundu
10 Haziran 2020 - 20:29

Konfor Mobilya,koronavirüs salgınında normalleşme sürecine girilmesi ve ikinci aşamaya geçilmesiyle birlikte mağazalaşma çalışmalarına kontrollü olarak hız verdi. Pandemiye karşı en ön safta mücadele eden sağlık çalışanlarına yıl sonuna kadar yüzde 20 indirimimkanısağlayan şirket, sosyal sorumluluk yaklaşımı kapsamında, medikal standartlardaürettiği özel hasta yataklarını da İzmir İl Sağlık Müdürlüğü’ne teslim etti.

Türkiye’nin önde gelen mobilya üreticilerinden Konfor Mobilya,1 Haziran’da normalleşme sürecinde ikinci aşamaya geçilmesiyle birlikte,AVM’ler de dahil olmak üzere tüm mağazalarında müşterilerine hizmet vermeye başladı. Koronavirüssalgını dönemindehızla hayata geçirdiği tedbirlerle ‘Önce İnsan Sağlığı’ yaklaşımını benimseyen şirket, yeni dönemde de koronavirüse karşı tüm iş alanlarında kesintisiz önleyici tedbirler almaya ve uygulamaya devam ediyor.

Konfor Grup CEO’su Ersin Serbes, mağazalarında müşteri kabul etmek için Sağlık Bakanlığı ve AVM yönetimleri ile koordineli biçimde tüm önlemleri aldıklarını belirterek, “Sosyal mesafe kuralları gereğince müşteri ve çalışan güvenliğini gözeten mimari mağaza düzenlemeleri yapıldı. Mağazalarımıza, metrekarelerine oranlı olarak müşteri girişi sağlanabiliyor. Tüm noktalarda el dezenfektanları bulunduruluyor.Pandemi sürecinde devreye aldığımız WhatsApp ve Ücretsiz telefonla mimari destek hattı gibi hizmetlerimiz de devam ediyor” dedi.

“Hedeflerimizi küçültmeden yılı tamamlayacağız”

Pandemininolumsuz etkilerinin tüm dünya ekonomileri üzerinde de hissedildiğini vurgulayanSerbes, “Salgının yarattığı krize karşı, ülkemizdeönemli ekonomik tedbirler alınıyor. Şirket olarak, her zaman üretim imkanlarımızla sorumluluk almaya ve yardıma hazırız. Tüm paydaşlarımızla birlikte dayanışma içerisinde, hedeflerimizi küçültmeden yılı tamamlayacağımızı düşünüyoruz” diye konuştu.

Sağlık çalışanlarına %20 indirim

En ön safta mücadele eden sağlık çalışanlarına yıl sonuna kadar yüzde 20 indirim imkanı sağlayan Konfor Mobilya, sosyal sorumluluk yaklaşımı doğrultusunda medikal standartlarda özel hasta yatağı üreterek, İzmir İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağışladı. Konfor Grup CEO’su Ersin Serbes ve üst düzey yöneticiler, İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Burak Öztop’u makamında ziyaret ederek yatakların teslimatını gerçekleştirdi.

Konfor Mobilya Hakkında;

1999 yılında İzmir’de kurulan Konfor Mobilya, mobilya sektörünün öncülerinden biri olarak konforlu yaşam alanları tasarlıyor. Mobilya sektöründe sahip olduğu tecrübeyi yeni ve modern mağazacılık konseptiyle buluşturan Konfor Mobilya, ortalama 1.500 metrekarelik mağazalarda, genç odasından yemek ve yatak odası grubuna, koltuk-köşe takımlarından shop in shop Konfor yatak marka ürün portföyüne kadar müşterilerin özgün tasarım, konfor ve kalite beklentilerini karşılıyor.

Konfor Mobilya, 50’ye yakın mağazasını hızla 100’ün üzerine çıkararak Türkiye penetrasyonunu önemli ölçüde tamamlayarak, 2020 yılında yüzde 40 büyüme hedefliyor. Şirket, ortalama 150 metrekare büyüklüğünde olan ve içinde yatak, baza-ev tekstili ürünlerinin satışa sunulduğu 20’nin üzerinde Konfor Yatak mağaza sayısını, ilk etapta 60’ın üzerine hızlıca çıkarmayı planlıyor. Yıllık yaklaşık 25 milyon dolarlık ihracat hedefiyle mobilya sektörünün lider ihracatçıları arasında yer alan Konfor Mobilya, Almanya, Kıbrıs, Azerbaycan, Bahreyn ve Hollanda’da yer alan toplam yedi mağazasının yanı sıra 37 ülkeye ihracat yapıyor.

Burası reklam alanı
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

çizgi film izlefb tv izlegs tv izleyoutube video indirwarez forumbjk tv izle