Ege Hasret Gazetesi

MENEMEN’DE RAMAZAN DAYANIŞMASI – HER GÜN İHTİYAÇ SAHİBİ 7 BİN HANEYE İFTARLIK DAĞITILACAK

MENEMEN’DE RAMAZAN DAYANIŞMASI – HER GÜN İHTİYAÇ SAHİBİ 7 BİN HANEYE İFTARLIK DAĞITILACAK
17 Mart 2022 - 11:41

HER GÜN İHTİYAÇ SAHİBİ 7 BİN HANEYE İFTARLIK DAĞITILACAK

Menemen Belediyesi ve Türk Kızılay Menemen Şube Başkanlığı arasında Ramazan ayı boyunca iftarlık yemek dağıtım protokolü imzalandı. Protokol kapsamında, Menemen’de ihtiyaç sahibi 7 bin haneye Ramazan ayı boyunca iftarlık yemek dağıtımı gerçekleştirilecek.

Menemen Belediyesi, Türk Kızılay Menemen Şubesi işbirliği ile Ramazan ayı için kolları sıvadı.  Türk Kızılay İzmir Şube Başkanı Kerem Fahri Baykalmış ve Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan arasında Menemen Belediyesi’nde yapılan protokol neticesinde, Menemen’de ihtiyaç sahibi 7 bin haneye Ramazan ayı boyunca iftarlık yemek dağıtımı gerçekleştirilecek.

 

Protokol ile ilgili konuşan Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, “11 ayın sultanı Ramazan; hoşgörü, yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma duygularının pekiştiği bir aydır. Bu duygularla, Menemenimizde dayanışma ruhunu geçen yıl olduğu gibi bu yıl da en üst noktada yaşatacağız. Geçen yıl Belediyemiz, Türk Kızılay İzmir Şube Başkanlığı ve ilçemizdeki hayırsever iş insanlarımızın katkılarıyla, Ramazan ayı boyu

nca ilçemizde yaşayan ihtiyaç sahibi 3 bin 500 ailemize iftarlık yemek dağıtımı gerçekleştirmişti. Bu yıl Türk Kızılay Şube Başkanı Sayın Kerem Fahri Baykalmış ile yaptığımız protokol kapsamında bu sayıyı 7 bine çıkarttık. Ramazan Bayramı’na kadar da ihtiyaç sahibi hemşerimize erzak yardımlarımızı sunacağız. Rabbim yapıl

an tüm hayırları kabul eylesin. Ramazan ayının tüm insanlarımıza ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

 

Türk Kızılay İzmir Şube Başkanı Kerem Fahri Baykalmış, “Her yıl olduğu gibi bu Ramazan ayında da hayırseverlerin yaptıkları yardımları doğru bir şekilde ihtiyaç sahiplerine ulaştıracağız.  Bu noktada her daim yanımızda olan Belediye Başkanımız Aydın Pehlivan’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Türk Kızılay Menemen Şube Başkanı Serkan Orun ise, “Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan ve Türk Kızılayı İzmir Şube Başkanı Kerem Fahri Baykalmış’a verdikleri bu desteklerden ötürü teşekkür ederim” ifadelerinde bulundu.

 

 

Burası reklam alanı
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

çizgi film izlefb tv izlegs tv izleyoutube video indirwarez forumbjk tv izle