Ege Hasret Gazetesi

NECİP SEVER’İ SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK

NECİP SEVER’İ SON YOLCULUĞUNA UĞURLADIK
09 Mart 2022 - 11:09

 

CENAZE TÖRENİNE CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN DA KATILDI

15 gün önce rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan BJK eski yönetim kurulu üyesi Necip Sever 05.03.2022 tarihinde tedavi görmekte olduğu hastanede hayatını kaybetti.

61 yaşında vefat eden Necip Sever’in cenazesi 06.03.2022 tarihinde Fatih Camii’de kılınan cenaze namazının ardından Topkapı-  Kozlu Mezarlığı’nda toprağa verildi.

İlim Yayma Vakfı kurucularından İbrahim Halit Çizmeci’nin cenazesine katılmak üzere camiye gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan aynı vakte denk gelen her iki cenaze namazına da iştirak etti. Cenaze törenine çok sayıda BJK yöneticisi ve taraftar grupları da katıldı.

KARAHALLILAR VAKFI YÖNETİMİ CENAZEDEYDİ.

Necip Sever’in cenaze törenine Karahallılar Vakfı kurucu başkanı Prof. Dr. Servet Karahan, Vakıf başkanı Şeref Özyurt, yönetim kurulu üyeleri Azmi Aysal, Seyfettin Aysal,

  Hanımlar Komisyonu başkanı Cansel Canbaz Apaydın, vakıf üyelerinden Salih Samur, Güven Aysal, Tebriz Sever  ile hemşehrilerimiz eski BJK yöneticisi Hüseyin Mican, Mustafa Günyüz, Başaran  Mercan, Necip Mercan, Abdullah Akkuş, Mesut Ayvaz,  Mazhar Kıygın ve Mehmet İyidoğan bulunmaktaydı.

Necip Sever kimdir?

1961 Balıkesir doğumludur. Baba adı Ahmet, ana adı Feride’dir. Baba tarafından Karadağlılar, ana tarafından Mercanlar sülalesindendir. Ailesi ticaret amacıyla 1950 yılında Balıkesir’e, 1963 yılında ise İstanbul’a yerleşti.Kardeşleriyle birlikte mağazacılık yaptı. Daha sonra turistik mekan işletmeciliği ve toptan ticaret işine yöneldi.  Necip Sever evli ve üç çocuk babasıdır. Necip sever, 2010-2012 döneminde BJK yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmıştı.

Haber ve Fotoğraflar.: Mehmet Çolak

Burası reklam alanı
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

çizgi film izlefb tv izlegs tv izleyoutube video indirwarez forumbjk tv izle