Ege Hasret Gazetesi

Şehit Fethi Sekin ve eski Baskan Acar için mevlit okutuldu

Şehit Fethi Sekin ve eski Baskan Acar için mevlit okutuldu
29 Kasım 2021 - 22:22

İzmir Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneği, geçen yıl vefat eden Başkan Merhum Muzaffer Acar ve Şehit Polis Fethi Sekin İçin mevlit okuttu

Şehit Fethi Sekin ve eski Başkan Acar için mevlit okutuldu

İzmir Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından Elazığlı Şehit Polis Memuru Fethi Sekin ve İzmir Elazığlılar Kültür ve Dayanışma eski Başkanlarından Merhum Muzaffer Acar için İzmir’de mevlit okutuldu.

Mevlit programına İzmir AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ali Aslan, İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Mücahit Yentur, (EGEELDERFED) Ege Elazığlılar Federasyonu  Başkanı Nejat AK, ile Dernek yönetim kurulu üyeleri, merhum Muzaffer Acar’ın çocukları ve Elazığlılar katıldı.

Muharrem Sıkdağ hocanın Kuran-ı Kerim ve tilaveti okumasının ardından söz Alan İzmir Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ufuk Öztürk” Bu gün şehidimiz Fethi Sekin ve eski Başkanımız rahmetli Muzaffer Acar ve aramızda olmayan eski başkanlarımız ve kaybettiklerimiz ile bütün şehitlerimiz için Mevlit okuttuk. Allah kabul etsin inşallah. Haklarınızı helal edin. Allah razı olsun ” dedi.

İzmir Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ufuk Öztürk, Merhum Muzaffer Acar’ın oğlu Onur Acar merhum şehit Fethi Sekinve Eski Başkan Muzaffer Acar’ı rahmetle andıklarını söylediler

 

Burası reklam alanı
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

çizgi film izlefb tv izlegs tv izleyoutube video indirwarez forumbjk tv izle