Ege Hasret Gazetesi

Tire Belediyesinde En Düşük İşçi Ücreti 5250 TL oldu.

Tire Belediyesinde En Düşük İşçi Ücreti 5250 TL oldu.
15 Mart 2022 - 7:28

Belediyemiz ile DİSK Genel-İş sendikası arasında bugün imzalanan protokolle Tire Belediyesinde en düşük işçi maaşı yaklaşık 5.250 TL oldu.
Yaptığımız sözleşmeyle yaşanan bu ekonomik krizde sizleri rahatlatmayı hedefledik. Bizim isteğimiz sizler emeğinizin karşılığını en iyi ve en yüksek şekilde almanızdır.
Tire Belediyesi geçmişi kadim bir belediyedir. Geçmişte maalesef ki Tire Belediyesi çalışanları asgari ücrete mahkum bırakılmıştır.
Seçim arifelerinde 100 TL gibi sembolik rakamlar öngörülmüş hatta seçim sonrasında verilen bu 100 TL’ler geri alınmıştır. Bizim çalışma sistemimiz emeğin karşılığını en iyi şekilde vermek ve mevcut durumda bunu en iyi şekilde yerine getirmektir. Ama verilen maaşın hakkını da almak ayrıyeten önemli bir gerekliliktir. Bu süreçte mutlu insanların yaşadığı güzel bir Tire hayalini hep birlikte hayata geçiriyoruz.
Her gün sabahın erken saatlerinde çalışmaya çıkıp akşamın geç saatlerine kadar birlikte mesai yapmış olduğumuz, bu şehrin bütün cadde ve sokaklarına alnından akan teri damlatan ve her caddeye iz bırakan, kıymetli, vefakar, cefakar mesai arkadaşlarıma bu güzel sözleşmenin hayırlı ve uğurlu olmasını, evlerine bereket getirmesini, sağlıklı sıhhatli güzel günler göstermesini dilerim.
Burası reklam alanı
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

çizgi film izlefb tv izlegs tv izleyoutube video indirwarez forumbjk tv izle