Ege Hasret Gazetesi

Türkiye Yerel Basın Birliği Genel Başkanı Nezir Karayün, BTP Lideri Hüseyin Baş’ı Tebrik Etti

Türkiye Yerel Basın Birliği Genel Başkanı Nezir Karayün, BTP Lideri Hüseyin Baş’ı Tebrik Etti
31 Mayıs 2020 - 19:36

BTP Genel Başkanı seçildiği 22 Nisan’dan bu yana sosyal medyayı etkin kullanmasıyla Türkiye genelinde dikkatleri üzerine çeken BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş, yerel medyanın da gündeminde üst sıralarda yer buluyor. Türkiye Yerel Basın Birliği Genel Başkanı Nezir Karayün, BTP Lideri Baş’ı tebrik etti.

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş, genel başkan seçildiği 22 Nisan’dan bu yana koronavirüs salgınına rağmen çalışmalarına yoğun şekilde devam ediyor. Ramazan ayında Türkiye genelinde parti il teşkilatları ile telekonferans yöntemiyle bir araya gelen BTP Lideri, önemli gün ve gelişmeler vesilesiyle attığı tweet’lerle de dikkat çekiyor. BTP Genel Başkanı’na yerel medya da yoğun ilgi gösteriyor.

Yerel medyadan yoğun ilgi

Bu çerçevede Türkiye Yerel Basın Birliği Genel Başkanı Nezir Karayün, BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş’ı tebrik etti. Karayün, Prof. Dr. Haydar Baş’ın 14 Nisan’da Hakk’a yürüyüşünden 8 gün sonra parti teşkilatının oybirliğiyle BTP Genel Başkanlığına seçilen hukukçu Hüseyin Baş’ı yayınladığı mesaj ile kutladı. Karayün, “Haydar Baş Hocamız bu ülkenin çimentosu idi. Bayrağa, sancağa, dine, vatana, Atatürk’e kim saldırsa karşısına ilk dikilen olurdu. Biz her daim kendisini örnek aldık. Gıptayla takip ettik. İnancım odur ki, emaneti devralan Hüseyin Baş kardeşimiz de bu emaneti zirveye taşıyacaktır” dedi. Karayün, “Kendine ve fikirlerine her daim itibar ve hürmet ettiğim, Atatürk’e gerçek manada sahip çıkan, vefatından büyük üzüntü duyduğum merhum Haydar Baş’ın muhterem oğlu Av. Hüseyin Baş, O’nun emanetini cesurca üstlenmiştir. Bu genç kardeşime siyasi hayatında başarılar diliyorum. Yolu bahtı açık olsun” diyerek, başarılar diledi.

Bir tebrik de Bayrakçı’dan

Sonar Araştırma Başkanı ve Gazeteci – Yazar Hakan Bayrakçı da, 30 Mayıs’ta attığı tweet’te, “Atatürk değerleri ile manevi değerleri dengeli bir siyaset ile yıllarca savunan rahmetli Haydar Baş’ın vefatını müteakip Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkan seçilen genç hukukçu @avhuseyinbas’ı tebrik ediyorum, görevinde başarılar diliyorum. Yolu, bahtı açık olsun” dedi.

Burası reklam alanı
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

çizgi film izlefb tv izlegs tv izleyoutube video indirwarez forumbjk tv izle