Ege Hasret Gazetesi

AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

UŞAK TA MHP NİN ÖNDER İSİMLERİNDEN MURAT TOKER MHP UŞAK  MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAY OLDU.

UŞAK TA MHP NİN ÖNDER İSİMLERİNDEN MURAT TOKER MHP UŞAK  MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAY OLDU.
02 Ağustos 2020 - 23:14

Yazılı bir basın açıklaması ile adaylığını duyuran Murat Toker, daha önce MHP yönetiminde görev aldığını ve her zaman ÜLKÜCÜ HAREKETİN NEFERİ olarak ÜLKÜCÜ HAREKETİ UŞAK TA ŞAHA Kaldıracaklarını belirtti.

TOKER AÇIKLAMASINDA; SAYGIDEĞER UŞAKLI HEMŞEHRİLERİM, BENİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ OLAN TÜM DAVA ARKADAŞLARIM ; Rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş ve tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum. Açıklamama Cennet mekan Başbuğ’umuz Alparslan Türkeş’in bir sözüyle başlamak istiyorum, ‘’cesaret, yüreklilik, atılganlık olmayan hiçbir hareket başarıya ulaşamaz’’ Siyaset hayatıma başladığım Günden itibaren, dostluğu, huzuru kısacası üzüntü, sevinci Hep birlikte yaşadığım, Hareketimizin Genel Başkanı ve LİDERİMİZ Sayın Devlet BAHÇELİ Beyefendi’nin Bir Neferi Olarak Uşak Milliyetçi Hareket Partisi , Merkez İlçe Başkanlığı’na adaylığımı açıklamaktan onur ve Gurur duyuyorum” Tüm Dünyaya Işık Tutan Başbuğumuz’un Bize Emanet Bıraktıgı 9 IŞIK Doktrin’ninden Yola Çıkarak İlke ve Hedeflerini Gerçekleştirmek Üzere Dişimi Tırnagıma Katarak Bu Kutlu Yolda Sonuna Kadar Mücadele Edecegim é Namusum ve Şerefim Üzerine AND İçerim. “Asıl olan her zaman MHP’dir” Adaylığım birkaç günde değil yaklaşık 1 yıllık bir istişare ve çalışmalarımızla “Son 6 aydır gerek partili gerekse parti dışından olsun, görüştüğüm birçok değerli insanlardan hep olumlu, sıcak ve teşvik edici mesajlar aldım. Bütün bu mesajlar, bizlere destek veren partililerimiz ve yol arkadaşlarımız bu kararın alınmasındaki en büyük etkenlerdir. Şunu ayrıca belirtmeliyim ki, bu karar hiçbir kişisel hesap, hırs ve ihtiras içermemektedir. Asıl olan her zaman MHP’dir” diyerek bu kararı alırken herhangi bir kişisel durumdan etkilenmediğimi belirtmek isterim. “Bir toplumu millet yapan taşıdığı değerlerdir” Milliyetçi Hareket Partisi Uşak Merkez İlçe Başkanlığı’na adaylığa başvurmamdaki en önemli nedenlerden biride “Bir toplumu millet yapan taşıdığı değerlerdir. Bunun bilinciyle yaşadığımız topluma, değerlerini, adaletini, dürüstlüğü, doğruluğu kısaca partimizin ülküsünü tekrar hatırlatmak adına Merkez İlçe yönetimlerinin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz”. “MHP’nin en iyi şekilde anlatılması gerekmektedir” Öncelikle partinin birliği ve beraberliği “Parti içindeki huzur, insanlar arasındaki güven ve istişarenin en üst seviyeye çıkarılması, bizim için en önemli unsurdur. Ülkede her gün farklı entrikalarla ayrıştırılmaya çalışılan bayrağın, sınırlarına el uzatılan, milletimize MHP’nin bu ülke için öneminin, ülküsünün ve ideallerinin en iyi şekilde anlatılması gerekmektedir” dedi. “Canımızı dişimize takarak hareket edeceğimize söz veriyoruz” Milliyetçi Hareket ’nin bütün üyelerinden, bu partiye gönül vermiş insanlardan, parti yöneticilerine kadar herkesin üzerine düşen görev ve sorumluluktan kaçmaması gerekmektedir.“ Bütün bu hedefler ve idealler doğrultusunda en alt kademesinden en üst kademesine kadar partimizin birliği, beraberliği ve bunun getireceği huzurun inşası ve devamı için canımızı dişimize takarak hareket edeceğimizi beyan ediyor; kendim ve yol arkadaşlarım adına söz veriyorum” diyerek tamamladı.

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

çizgi film izlefb tv izlegs tv izleyoutube video indirwarez forumbjk tv izle